.

1. Turnaj 2.OL 17/18

26. listopadu 2017 v 15:14
Tak nám to zase začalo, na naší soupisce se objevilo nové jméno a to Renda, který si zkusil jaké je to hrát mistrák za Jávry, bohužel jsme hned první zápas prohráli, takže jsme ho rovnou vyhodili. Zápas probíhal přesně tak jak jsem čekal, my budeme hrát a Archeus bude trestat, začali jsme hrát až ve druhém poločase, ale ztrátu z prvního už se dotáhnout nepovedlo. První gól si připsal Renda po rohu, poté se opět z rohu trefil Mendloš, ve druhém poločase se trefil Trnec a opět Mendloš.
Ve druhém zápase jsme nastoupili proti nováčkovi Testosteron B Cross Team, bohužel příchodem tohoto týmu jsme přišli o naše prvenství v soutěži o nejhezčí tým, což špatně nesl hlavně Rob a Gregy, Gregy se proto chtěl kočkovat a Rob přestal řešit, jak mu to v bráně sluší a začal chytat. První gól dal Gregy, když si jeho nahození na branku srazil obránce B Crossu do branky, o druhý gól se postaral Stenly, když krásně trefil pod klacek z nuláku. Třetí gól dal do prázdný Zimi, poté co Kubica se Stenlym vybagovali obranu. Druhou půlku už byl výkon opět lepší, B Cross hrál a my trestali, nejdřív samostatný únik zakončil Zimi, poté to samé předvedl Vazy, dvakrát se trefil Stenly který zavíral dvakrát do prázdný a skoré uzavřel z trestňáku Kubica. Což byl samozřejmě nejhezčí gól dne.
Pak se šlo kalit a Vazy šel v 5 ráno z chalupy. Mendloš byl v singru a nebyl nachcanej. Rob jel Bolerovi pro gumu, která mu rupla na zadku. Dali jsme hudrovadlo a jako obvykle jsme to uhráli s nulou bez štrejchu.

Jávři - Archeus 4:5 (2:4)
Mendloš 2(Stenly 2), Trn (Mendloš), Renda (Mendloš)
Jávři - B Cross Team 8:3 (3:2)

Stenly 3(Trn 2, Kubica), Zimi 2(Kubica, Mendloš), Vazy, Gregy, Kubica
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama