.

Jávři Cup napíše letos jedenáctou kapitolu

14. října 2017 v 13:53 | Ivo |  Turnaje
Již pojedenácté se v prosinci sejdeme v starohodějovické hale, abychom odehráli tradiční turnaj. Propozice najdete níže.


11.ROČNÍK TURNAJE V SÁLOVÉM FOTBALU JÁVŘI CUP 2017PROPOZICE TURNAJE


POŘADATEL : Jávři České Budějovice

TERMÍN:Úterý 26.prosince 2017 od 09.00 do 16.00

MÍSTO KONÁNÍ: Sportovní hala Staré Hodějovice (http://www.hosport.cz)

ÚČASTNÍCI: Přihlášená družstva, maximální počet 8, při větším zájmu rozhoduje datum zaplacení startovného. Za přihlášené družstvo se považuje to, které odešle na e-mail krejcarivo@seznam.cz přihlášku s názvem týmu, kontaktem na vedoucího a zaplatí startovné na účet 215475249/0600. Na webu http://javri.blog.cz/ bude zveřejněn a průběžně aktualizován seznam přihlášených.
MÁTE-LI O UČAST ZÁJEM, TAK S PŘIHLÁŠKOU NEVÁHEJTE. PŘI VĚTŠÍM POČTU ZÁJEMCŮ SE POSTUPUJE SYSTÉMEM "KDO DŘÍV PŘIJDE, TEN DŘÍV MELE".

SYSTÉM SOUTĚŽE: Podle přihlášených družstev ve 2 skupinách jednokolově každý s každým a dále zápasy play off (systém bude upřesněn dle počtu přihlášených).

LOSOVÁNÍ: Termín a místo losování bude vedoucím přihlášených družstev včas oznámen.

PREZENCE: 20 minut před prvním utkáním družstva odevzdá vedoucí družstva pořadatelům vyplněnou soupisku na turnaj, čímž potvrdí přítomnost svého družstva

NÁKLADY NA SOUTĚŽ: náklady na soutěž se hradí ze startovného.

STARTOVNÉ: 1200 Kč zaslat na účet GE Money Bank č.ú. 215475249/0600. Ve zprávě pro příjemce uvést název družstva a jako variabilní symbol použít telefonní číslo kontaktní osoby.

VYHODNOCENÍ: Vítězné družstvo obdrží putovní pohár, každé zúčastněné družstvo bude, podle umístění, odměněno nějakou tou (nejspíš tekutou) cenou. Vyhodnoceni a odměněni budou i nejlepší střelec, brankář a hráč turnaje, případně i další.

DOPRAVA: MHD České Budějovice č.11 - směr Staré Hodějovice, konečná stanice (Staré Hodějovice náves)

OBČERSTVENÍ: V hale by měla být v průběhu turnaje, i po turnaji, otevřena restaurace

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Cílem turnaje je rozloučit se v pohodě se starým rokem. Nejde o život, ale o zábavu.
PROSÍM PAMATUJTE PŘI HŘE NA TO!

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

PRAVIDLA A ŘÁDY: Hraje se podle platných pravidel, řádů a směrnic ČFSF, s drobnými úpravami pro tento turnaj. Kompletní znění pravidel a řádů je uvedeno na http://www.futsal-salovyfotbal.com, v sekci Dokumenty. S úpravami pravidel platnými pro turnaj budou účastníci informováni společně s informací o rozlosování.

HRACÍ DOBA: Podle počtu přihlášených družstev a hracího systému (hrací doba bude upřesněna)

MÍČ: Hraje se s míčem dle pravidel SF, míče dodává pořadatel.

ROZHODČÍ: Turnaj odpískají kvalifikovaní rozhodčí

SOUPISKY: Vedoucí družstva odevzdá 20 minut před prvním utkáním svého družstva pořadatelům turnaje soupisku družstva, na které bude uveden seznam hráčů s číslem dresu. K utkáním mohou nastoupit pouze hráči uvedení na soupisce. Každý hráč může být uveden na soupisce pouze jednoho družstva. Soupiska bude zaslána spolu s rozpisem zápasů.

ČEKACÍ DOBA: Není, družstva musí být připravena ke hře podle rozpisu pořadí jednotlivých utkání, ihned po skončení předchozího zápasu.

HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ: Výhra v utkání se oceňuje 3, remíza 1 a prohra 0 body.

DISKVALIFIKACE A VYLOUČENÍ: Diskvalifikace MK po 2. ŽK - stop na 1 utkání nepodmíněně, u přímo udělených MK vyřeší organizátor turnaje ihned po utkání. Vyloučení ČK (za zvlášť závažný přestupek) - hráč je vyloučen z účasti do konce turnaje. Při zvlášť závažném přestupku může být rozhodnutím organizátorů turnaje vyloučeno z turnaje i celé družstvo.

POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY V PROPOZICÍCH

Bližší informace případně poskytne Ivo Krejcar
telefon - 607 958 902
e-mail - KrejcarIvo@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama