.

Tak nám skončila základní část

5. února 2017 v 21:12
Na poslední turnaj před play off jsme vyrazili do velmi oblíbené haly v Hrdějcích. Ráno před zápasem se omluvil Gregůrek, protože měl něco s umělákem, nebo umělkou, já už nevím. Stenly a Kubica se před zápasem museli trošku nafetovat ružovýma práškama, kvůli blíže nespecifikovaným zraněním v dolní polovině těla. V jejich stavu se spíše měli nacházet na ortopedii a ne na palubovce. Mendloš má zase nízkej tlak (ty vole to je výmluva) Sestava zněla: Rob - Kubica, Méďa, Venca, Trnec - Mendloš, Stenly, Zimi.

Jávři - Archeus 5:4 (1:2)
Zápas odstartoval gól Médi, který mrdou jako hovado nedal nikomu šanci. Potom jsme dostali dva banány, už ani nevím jak. Ve druhým poločase jsme to klasicky otočili jako je naším dobrým zvykem. Napřed Stenly vyrovnal po Mendlošovo nahrávce, sice to byla trošku komedie ale strašně důležitej gól. Potom se trefil Zimi, když se snažil nahrát Mendlošovi, ale ulítlo mu to do kasy. Potom se povedlo Zimi přidal další tór po nahrávce Venci a svůj hattrick dokončil po akci s Kubicou. Vedlo se 5:3 a zápas jsme měli poměrně pod kontrolou, ale přišel kiks vzadu, který by se dal popsat: "Hej ty, jó ty, pojď si dát góla" a drama bylo na světě, poslední minuta se nám povedla odehrát a 3 body byly doma a šli jsme se plácat po zádech, že jsme porazili předposlední tým nejhorší soutěže v republice.
G+A: Zimi 3 (Kubica, Mendloš, Venca), Stenly (Mendloš), Méďa (Stenly)

Jávři - Demolice 4:5 (0:2)
Zápas s Demolicí stál za hovno. Klasicky to měli postavený na Lešťovi, kterej tam s náma cvičil a Adri, kterej kolem něj lítá. I když tento zápas moc o lítání nebyl, ale spíš zápas starých pánů. Šancí jsme měli dost, ale dát góla totální problém. Naopak Demolice dala gól snad ze všeho. Druhá půle začala, jako první skončila. Dostali jsme dva banány. Vypadalo to, že je po zápase, ale povedlo se dát gól Mendlošovi, za chvilku Vencovi a najednou bylo zase o co hrát. Třetí gól přidal Mendloš z rohu. Potom pěkně trefil hráč Demolice a bylo zase o dva. Minutu před koncem ještě vykřesal naději Kubica, po nahrávce Stenlyho do prázdný. 20 sekund před koncem byla ještě šance na gól když jsme měli trestňák ale Kubicovo střela na branku neprošlo. Prohráli jsme tedy přímej souboj o druhý místo, což nás poslalo do play off proti Izogarantu. Ale prohra to byla zasloužená.
G+A: Mendloš 2(Méďa, Venca), Venca (Zimi),Kubica(Stenly)

Teď je na čase vyléčit šrámy a připravit se na play off. Hrajeme v sobotu 18.2. takže s tím počítejte, kdo přijde nalitej nehraje. Jinak samozřejmě je play off, takže se neholíme (na držce - pozn. pro Mendloše).

Zimi, nejlepší střelec v letošní sezóně Doubravice, vstřelil svůj 120. gól a dohnal Fodyho a Benďase v gólech, dělí se tedy o 5té místo v historických análech.