.

Za 3 body v Lišově

30. ledna 2017 v 10:52

Nejkrušnější chvilky nastali hned po vstupu do Lišovské šatny.David otevřel tašku s dresy,a ..teda pardon s pár kusy dresů. Vypadalo to teda tak ,že několik hráčů něco nemělo.Jeden neměl trenky,Kuba neměl triko , Zimi neměl stulpny ,Vazy neměl opici a vystříkáno ,David neměl mobil a tým neměl gólmana což byla třešnička na Doubravickém dortu. Zimi neví že si může nosit svoje stulpny ,ale naštěstí v sálovce nejsou povinné,David pro kterého to všechno byla vtipná záležitost neví ,že si má brát mobil sebou když ví jak to chodí a musí se vždycky někdo nahánět a Vazy neví ,že si pro jistotu má brát vždycky rukavice.Dave tedy běžel do auta pro mobil aby se dozvěděl od Jirky ,že sraz měl být v 11:25 (čas výkopu) ,no ani ten sraz Jirka nestihl.A Náli pro jistotu nedorazil vůbec.Takže Z pátečních avizovaných 7 lidí do pole jsme tedy nastupovali pouze s jedním na lavičce a k tomu ještě s brankářským útočným klenotem Vazym v bráně proti Dokovu v boji o nesestupové místo.

Doubravice - Dokov 4:0

Naše trampoty s dresy vyřešili rozlišováky a Kuba tak mohl hrát s černým trikem ve spod.Již od úvody hry to pro nás nebylo příliš těžké sousto,Dokov se nedokázal dostávat do zakončení a my měli více ze hry.Během chviličky se objevil Jirka aby řekl že si jde ještě v klidu dát cigárko.Nevadí Vazy čapal jako hovado a nepustil během tich pár minut za svá záda nic,jelikož soupeř byl tak bezzubý, že si připsal snad jen jeden zákrok a to ještě tak že si nohou zvedl míč do rukou což se nesmí a tak dal soupeři možnost vhazování.Po té už šel do brány Jirka a my mohli hrát s dvěma hráči na střídačce.Po celý zápas jsme byli lepší zaslouženě vyhráli a připsali si tak veledůležité body v derbíčku argentinských barev.

Góly: Zimi 2, Kuba 2

Doubravice - Komi CB B 2:4

Tady už se čekal jiný oříšek oproti prvnímu duelu,ale byli jsme to my kdo šel do vedení a kdo mohl své vedení i navýšit.Možná že Komici byli více na míči ,ale mač to byl naprosto vyrovnaný a naše vedení 1:0 bylo velmi ošemetné což se ukázalo v posledních vteřinách první půle kdy se se štěstím dostali k vyrovnání.hrálo se nahoru dolů,kombinovalo na obou stranách,ale díky oběma brankářům góly nepadaly. Druhá půle se nesla v podobném duchu,opět mraky nevyužitých gólovek.Pak už nevím jak ,ale míč se nějak prošmatlal skrz naši obranu a na zadní tyči stál připravený hráč Komiků skórující do prázdné.Třetí gól jsme dostali po jediné zbytečné ztrátě na půli a 7 minut před koncem to bylo o dva góly.Nutno říct ,že nezaslouženě.No času bylo dost ,ale síly asi ubývali a střelecká muška taky,Zimiho gól přišel docela dlouho a navíc jsme taky ještě jeden dostali a tak rozdílný stav dvou gólů zůstal i po našem velikém snažení,několika tyčkách i posledním hvizdu píšťalky.

Góly: Zimi 2

Shrnul bych to tak ,že první zápas byl zmáknutý na výbornou,a ve druhém to bylo o neproměňování šancí a chybělo i troška štěstíčka.

Díky Zimimu,za jeho pomoc a přínos a doufám že Kuba bude chodit i nadále a motat soupeřům nohy,příště si třeba zahraje i v dresu