.

Lišovský angus vol 2.0

18. ledna 2017 v 10:24
Po týdnu jsme zase vyrazili na místo činu, opět s námi nejel Mendloš, který neví kde Lišov je, proto se tam asi bojí. Los nám přisoudil týmy Suché Vody a Young Boys - hlavně kluci ze Sucháče a Dobré Vody jsou velkou neznámou, opírají se zejména o střelce Djurova, už před turnajem bylo tedy velkou neznámou, jak zápas dopadne. Tým Young Boys bysme měli porážet, ale první zápas letošního roku také ukázal, že to nebude jako zasouvat něco do angusu a nebude to žádnej angus. Jávři měli tentokrát nastoupit bez posil z áčka, ale po omluvě Mendloše, který si doplňoval svoje zeměpisné znalosti a dostával se z morální kocoviny, účast odmítl. Povolali jsme Vaška, ale ten se v sobotu zbořil jak zákon káže, proto se nám do týmu nasral Vazy. Nejlepší hráč týmu Doubravice, který dotáhl svým výkonem Doubravici k 4 bodům a stal se nejlepším hráčem galaxie. Bohužel Vazy se zlil taky jak to hovado a začátek zápasu nestihl, protože do Lišovské haly to má kurva daleko. Šlo se tedy na to v sestavě: Robin - Kubica, Méďa, Gregy, Trn - Stenly, Jany, Zimi a od druhé půle Vazy.

Jávři - Dry Water 6:4 (5:3)
Zápas jsme začali tím, že jsme nebyli schopni pohlídat Djurova a dal nám ve druhém střídání fíka. To je velký posun proti první zápasům, kdy jsme dostávali fíka hned v prvním střídání. Jenže Jávrům vstal z popela bájný pták Fenix teda Trnix. Napřed stál na konci hezké kombinaci, kdy mu Stenly vystavil poukázku na první gól sezóny. Druhej gól přidal Trnec po růžku, když brankář podcenil střelu která mu propadla mezi nohy. Na 3:1 zvyšoval Stenly po náhře Zimiho a na 4:1 Kubica opět po přiťuknutí Zimiho. Jenže potom jsme dostali dva banány během minuty, kdy jsme napřed zapařili útok 3 na 1 a z brejku dostali na 4:2 a poté dokončil Trnec hattrick, kdy nešťastně tečoval míč mimo dosah Roba. Do poločasu ještě stihl dát druhý gól Stenly a v půli jsme byli +2. Druhý poločas už jsme to hráli opatrně zezadu, hodně pomohl Robert, který chytal jak hovado, i bránu měl dobře postavenou. S přibývajícím časem Suchá Voda čím dál tím víc tlačila, což pramenilo v naší chybu, kdy jsme místo odpálení balónu do angusu chtěli hrát fotbal, byl z toho gól na 5:4, potom ve velké šanci netrefil prázdnou kasu Djurov a potvrdilo se klasické fotbalové "Nedá ti stará, dá ti jiná" a po Robově výhozu trestal Jany. Suchá Voda to ještě zkusila s Time - outem, ale ten přišel, když bylo 13 sekund (nikoliv vteřin jak někteří mylně uváděli). Brali jsme tedy hodně důležitou výhru 6:4. Navíc se nám povedlo uhlídat Djurova, který nám dal jenom 4 banány.
Góly a asisty: Trnec 2 (Stenly, Jany), Stenly 2 (Zimi 2), Kubica (Zimi), Jany (Rob)

Jávři - Young Boys 5:2 (5:0)
Druhý zápas po pauze, kdy jsme si prohlídli, jak Vazy spinká, probrali vše ze všedního života partnerského života jako je hluboký orál, kdo má doma jakej ešus, co si oblékneme na dokopnou a vyslechli si vše o oslavě Stenlyho dcerky, která slavila první rok. Všechno nejlepší přejeme ještě prostřednictvím blogu. Šlo se tedy do zápasu, Young Boys v prvním poločase byli v podstatě bezzubý a my přidávali jeden gól za druhým. Dvakrát se trefil Zimi, jednou dorážel střelu do tyčky od Médi, po druhé po nahrávce Kubici, na 3:0 dával z pravé strany Stenly po nahrávce Géry. Na 4:0 Vazy po Stenlyho rohu (ani nevím od kdy zase Stenly smí házet rohy) a na 5:0 Jany po asistenci Médi. Poločas jsme tedy vyhráli 5:0 a o osudu bylo v podstatě rozhodnuto. Ve druhým poločase jsme si otevřeli festival s názvem, pojďme všechno zamrdat (čti zamilovat). Snad každý měl tutovku, ale gól ne a ne přijít, naštěstí jsme měli nahráno, v dalších zápasech by tohle neproměňování šancí mohlo mrzet. Young Boys korigovali výsledek na 5:2 a to bylo všechno, co se stalo. Jo ještě se Gregy chtěl zase s někým prát, ale nebylo to tak vtipný jako minule.
Góly: Zimi 2(Méďa, Kubica), Stenly (Gregy), Vazy (Stenly), Jany (Méďa)

Turnaj jsme tedy nějak přežili a mohlo se na zasloužené pivko. Tam vyrazila malá skupinka Rob, Kubica, Méďa a Zimi. Ladila se dokopná, padl návrh na teambuilding před samotnou slávou. Byl návrh na fotbálek (nevýhoda toho že musíme nosit věci), bowling (zlejem se už tam) nebo laser game (Stenly neví co to je). Takže co vy na to? Prosím do komentářů. Když to vypadalo, že půjdeme domů, přišla Robovo Léňa a museli jsme si dát další pivka, takže jsme se docela sympaticky picli.

Ještě abych nezapomněl, Gregy nám vyprávěl svoje příhody ze záchodu, jednou to byl preclík a podruhé krápník.

Jinak Demolice prohrála oba zápasy, tím pádem jsme druhý a ztrácíme dva body na Tex Color, se kterým hrajeme v sobotu v 8 ráno. Takže, zkuste se nechovat v pátek jak píči, že jo Lavi. A pojďme je porazit a udržet se v TOP 2 do konce soutěže. To je tak vše co bych o angusu řekl.