.

Angus v Lišově

9. ledna 2017 v 19:43
První turnaj roku 2017 jsme odehráli v Lišovské hale, tentokrát se nám omluvil Mendloš, který dělal lásku. Neomluvil se naopak Mazánek, který sice na Jávři cupu přislíbil účast, ale jinak nekomunikoval a na smsky neodpovídal. Prvně v sezóně se na nás přišel podívat i pan patička z Volar. Sestava teda byla Rob- Kubica, Méďa, Gregy, Trn - Stenly, Jany, Zimi, Venca. Před turnajem proběhla veselá chvilka, kdy si Stenly napumpoval kozičky, asi aby mu víc byly vidět bradavky, nebo já nevím proč? Vlastně se ptám, Stenly proč? Jak již bývá zvykem, po Novém roce se rozděluje tabulka. Navíc obvykle začnou ztrácet přední týmy. To se potvrdilo i na tomto turnaji. Demolice vyválčila jeden bod, Tex color 3. Ale místo aby se tabulka roztrhala tak se to vyrovnalo. Náš úkol byl jediný, uhrát 6 bodů a utrhnout se od ostatních týmů. Jenže:

Jávři - Černý Bez 5:5 (1:3)
Klasická kombinace Lišov - Černý Bez a Jávři jsou v angusu(Jó to Lucka a Iveta ráda) , ne-li v rybí díře kousek vedle. My hrajeme a Black Without dává góly po našich chybách v rozehrávce, hrajeme bez pohybu a stojí to prostě za angus. První poločas tečeme 1:3, když jediný gól dá Kubica z přímáku. O poločase prostě víme, že jestli budeme takhle pokračovat že nedokážeme vůbec nic, to znamená ani chytit pohlavní nemoc ve Vietnamským bordelu. Prohazujeme složení útoku a hned se ukazujou plody výborného trenérského tahu. Dostáváme 4týho banána. 10 minut před koncem se pořád tlačíme do zakončení, ale zakončujeme všechno jako angusové. Pak si řekneme že brána je jako důl, ten nám nemůže nikdo vzít, to jsou chodby tak a tak, důl nám může někdo zasypat, nebo zatopit, ale nikdo nám ho nemůže vzít. Po sérii nahrávek se loptička dostane k Lavimu teda Gregymu a ten pošle pod vikýř. Během minutky snižuje na 4:3 Volar střelou z pravé strany. Střídáme - Venca perfektně potáhne míč a dává Stenlymu na zavíračku. 4:4. Trestňák Beze Černýho z dálky jako prase a šibenice. Takže tečeme o gól. Dvě minutky do konce, autík a Kubica trefuje Gregyho do běhu a dáváme na 5:5. Tím jdeme od sebe. Kluci z Bezu jsou smutný, ale remíza asi spravedlivá.
Během přestávky koukáme na Tex color, kde na sebe řvou jak magoři a dostávají z brejku jeden fík za druhým od Izogarantu. Jany hraje na telefonu tamagoči a nebaví se s náma.
Gregy 2 (Jany, Kubica) Kubica, Jany (Kubica), Stenly (Venca)

Jávři - Archeus 6:4 (5:3)
Archeus nastoupil stylem který se dá blbě popsat, jenom stát s tím že jeden stojí za našima bekama a čeká na chybu, to se jim taky poměrně úspěšně daří. Dvakrát zam*dá respektive pokazí Kubica, jednou to vyangusujem vepředu. Archeus ze dvou střel dává 3 tóry. Naštěstí to tam v první půlce docela padá a dáváme bůra. Stenly dva fíkase, Jany, Venca a Géra jeden. K tomu ještě mraky šancí, který zakončíme jak Petr Bezruč básničku. Ve druhý půlce zase kravina za kravinou a vytváříme drama s Archeusem, který jsme měli při vší úctě vyřídit v první půli, jak piloty RAF za komoušů. Jenže my hrajeme hovno, Archeus druhý a my nejsme schopný dát uklidňující gól, Géra se chce prát, našel si nejhodnějšího a nejmenšího kluka na hřišti, ten do toho jít nechce, tak to Zoltán zkouší, kde se dá, ale bohužel nikdo rukavice zahazovat nechce. Do toho brankář Archeusu chytá jak hovadex. Nakonec se nám (teda spíš Vencovi, který prošel od naší branky až k brankovišti Archeusu) povede dát na 6:4 a poslat nás do štěstí. Gól je poslední co se v zápase stane. Naštěstí jsme to nějak umlátili i když to byl výkon hodný spíš kluků z Alzhaimer centra, ale body se počítaj a na ostatní se vyser. Venca tam nandal v zápase 5 bodů a byl man of match. Na dokopný dostane dvdčko.
Stenly 2(Venca 2), Venca 2 (Stenly, Rob), Jany (Rob), Géra(Venca)


Do hospůdky nejde Medison a Volarák. Slečna servírka je z Kubici a Zimiho tak hotová že se postříká pivem, ostatní se baví o angusu a Stenly s Robem o dětech jak dva pedofilové. Dáváme vítězný hranolky a domlouváme dokopnou. Podle Stenlyho návrhu bude ve středu, k jídlu bude rizoto a karboš a k pití Třeboň. Ve skutečnosti teda bude dokopná 18.3. ve Wellnes centru Siegmandell. NA dokopnou vybíráme vstupný 500 (50 kč na párek a jedno pivo a 450 na kurvy) Prosím teda aby všichni peníze přinesli co nejdřív, ať je můžeme, ještě před dokopnou, zdvojnásobit. Závěrem bych chtěl jenom dodat že hrajeme 10tý rok, proto bude dokopná slavnostní a máme omezený počet míst, Rob si tam totiž bude najížděť jako s lokomotivou, sice nikdo neví jak se to dělá, ale uvidíme. Proto moc nepočítáme s klukama z áčka, který vidíme jednou za rok. Ti, kdo za Jávry chodí, jsou samozřejmě zváni, asi všichni víte kdo v jaký skupině je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stenly | 11. ledna 2017 v 10:52 | Reagovat

Ty víš moc dobře, proč jsem si pumpoval bradavky ;-)

2 Kubica | 11. ledna 2017 v 13:08 | Reagovat

No aby jsi byl hezkej, to je mi jasný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama