.

Co k tomu říct?

18. ledna 2015 v 17:21 | Kubica
Je sice teprve neděle večer, pár hodin po zápase, ale musím se s vámi podělit o zážitek z dnešního turnaje. Vím, že na náš blog chodí celé vedení českobudějovické sálovky a proto toho trošku zneužiju. Jako první rovnou napíšu, že jsme si zápas s demolicí promrdali sami a musím pochválit oba rozhodčí Luboše i Jirku za odpískání zápasu. Zápas to byl hodně vyhrocený, se spoustou osobních soubojů, kde bylo hodně emocí. Samozřejmě tam bylo spoustu rozhodnutí, které nám nebylo po chuti, ale pořád si stojím za tím, že to bylo odpískáno dobře. Já bych podobný zápas pískat nechtěl. Ale teď už k jádru pudla. Nepochopil jsem, co dělal pan Semerád. Ano v zápise se o něm nic nepíše, jméno zapisovatele je zde Novotný, ale ten bohužel neměl se zápasem nic společnýho. Pan Semerád se předvedl jako naprostý diletant. To že byl stav pro Jávry 6:4, ale ve skutečnosti to bylo 5:5, je už samo o sobě na pováženou. Mnohem víc mě sere jeho měření času, kdy na jedněch hodinkách má odehráno 31 minut a na druhých 16. Je sice super, že umí měřit čas podle vnitřního citu a rychlosti větru, ale to by se možná víc hodilo do seriálu MacGyver. Nevím proč se člověk, kterej neumí používat stopky a rozpoznat týmy sere do funkce rozhodčího, tedy pána na kterého ostatní vybírají peníze. Největší výsměch všeho je, že vítězný gól Demolice padl ve 37. minutě (dle oficiálního zápisu) a po gólu jsme jenom rozehráli a byl konec. Nechci se vůbec bavit o tom, jak dlouho se hrál druhej poločas, ale ze svého pohledu musím uznat, že jsem prvně v životě stihnul třikrát vystřídat a přitom uběhlo půl druhé minuty. Co k tomu tak říct? Tenhle člověk tam nemá co dělat. Na závěr ještě zopakuju, že si za výsledek můžeme jenom a jenom my, nesvádím to na rozhodčí a nechci tady brečet, jenom mě prostě sere, když někdo maká na krev a někdo jinej se ti tlemí do ksichtu.

PS. Vari určitě potvrdí jakej je pan Semerád znalec. Měl tu čest se s ním potkat v pondělí na futsale. Možná poslední akce tohoto zápasu napoví, jak pan Semerád pískal. Gong měl v poslední minutě trestný kop za šest faulů. Hráč Gongu ho kopnul Varimu obloučkem do náruče, protože i nám bylo blbý kopat trestný kop za pana Semeráda vymyšlený faul.

PS.2. Jedná se pouze o můj názor. Kubica

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fody | 18. ledna 2015 v 19:40 | Reagovat

Co k tomu říct.. My jsme s Doubravicí měli tu čest minulý víkend v Lišově, kde tento pan "rozhodčí" obě naše utkání pískal. Taky jsme si obě utkání prohráli sami, ale aby tam někdo chodil kurvit zápasy svým neumem a pak se usmíval a byl se všemi kamarád, mi docela vadí. My jsme alespoň po druhém zápase, během kterého mu asi 4 lidi od nás řekli 20 různých druhů nadávek ve smyslu "už se na to vyser a nelez sem", docílili toho, že už nás pískat do konce soutěže nebude. Ale když čtu, že on dovede kvalitně odřídit zápas i od zapisovatelského stolku, tak začínám mít trochu strach, abychom ho ještě nepotkali. Jako by nestačilo, že to kurví na velkým fotbale a futsale.

2 čert | 18. ledna 2015 v 20:55 | Reagovat

No nevím co moc k tomu napsat ikdyž by se mohlo zdát že Jiřina to psal pod nezkrocenou emocí tak bohužel mu musím dát zapravdu i já jakožto soupeř. Pravda je taková že problém v zapisování a stopováním času byl hodně velký. Dle mého názoru čas přestal být stopován ve chvilce kdy si jávři vzali timeout a to ještě za stavu 5:4. Poté jsme dokázali vyrovnat a hrálo se dál avšem na naše upozornění že stav na počítadle je 6:4 namísto 5:5 byl rozhodčím zastaven čas  ten ovšem už dávno stál jak jsme zjistili. :D Nikdo neví jak dlouho ten poločas mohl trvat dlouho a kolik se opravdu hrálo ovšem náš gol padl skutečně až asi tak 15 sekund před závěrečným hvizdem a ne ve 37. minutě. Jinak najisto vím že jsme si brali taky timeout což není ani uvedeno v zápise. A buďme upřímní ani počet faulů bych řekl že hrubě neodpovídá ale raději to neřeším.Byl to jinak hodně dobrý zápas a nemyslím si že by to byla zas až tak velká řezačka. Spíš to mělo super náboj a celkem to byl fofr když se začalo skore zápasu srovnávat. A na obranu pana semráda, netuším co dělal na 1. OL a ani proč si nerozumí s tužkou a papírem a stopkami ale ve zbytku turnaje pískal a nezdálo se mi že by to bylo tak moc strašné ale nehodlám posuzovat z 1 zápasu. od toho na turnaji byly jiné osoby ;-)

3 Vazy | 18. ledna 2015 v 21:43 | Reagovat

nooooo tak hned jak jsem si zde přečetl jméno Semerád hned mi bylo jasné že asi půjde o nějaký problém.Jak zmínil Fody- minulý víkend si ze dvou metrů nechával od hráče legesu nadávat do čuráků a zmrdů a udělil za to žlutou kartu.V našem zápase se dočkal stejných nadávek od více lidí,akdyž jsem mu řekl že by si měl jít lehnout na kanape tak se chtěl strašně moc kamarádit s úsměvěm na rtech i přes to posílání do prdele a že mu na jeho ruku mrdám.Díky němo jsme přišli alespoň o remízu tím že dovolil soupeři chytit míč do ruky asi 10 cm před autovou čarou,vhodit ho do hry a v klidu se dívat jak jsme v tu chvíli bezmocní a dostáváme nepochopitelný gól.

4 Vazy | 18. ledna 2015 v 21:44 | Reagovat

ovšem kdyby byl svaz co k čemu tak takového člověka tam vůbec nepustí,i kdyby to měl odpískat pouze jeden sudí...

5 kubica | 18. ledna 2015 v 22:14 | Reagovat

Tohle není o pískání, to je o tom že se zeptáš kolik je do konce a nikdo neví.

6 stenly | 18. ledna 2015 v 22:43 | Reagovat

Hoši, vy jste všichni hrozně chytrý. Chudák Semi musí čumět na hru, na rozhodčí, do zápisu a na stopky, který mu nejdou. A všechno to zapsat. To není prdel!

7 Ivo | 19. ledna 2015 v 8:29 | Reagovat

[6]: :-D  :-D  :-D

8 Ivo | 19. ledna 2015 v 8:39 | Reagovat

Víte co je největší malér? Že vlastně ti jediní, kteří si ze sálovky peníze odnášejí, jsou nepostižitelní, jejich chyby nikdo neřeší a oni jsou si toho kurevsky vědomi. Známe to všichni. Někteří rozhodčí (on i zapisovatel a časoměřič jsou podle pravidel rozhodčí) stihnou během zápasu posvačit, vyřídit si telefonát, přečíst si noviny, akorát uhlídat aby bylo v zápisu vše jak má být, to je nad jejich síly. Neznalost pravidel je u některých exemplářů do nebe volající, ale čím méně vědí,tím jsou arogantnější. Proti chybě rozhodčích jsou všichni hráči bezmocní a když dojde na konfrontaci před komisí, tak si sudí něco vymyslí a je to. Jediné řešení by bylo, aby za hrubé nedostatky byli rozhodčí normálně trestáni, nejlépe ve stejném duchu, jako jsou odměňováni, tedy finančně. Jenže to by v první řadě musela být vůle u vedení a co si budeme nalhávat, k tomuto nepopulárnímu kroku musí být trochu osobní odvahy. Ale buďme v klidu, ony se věci dějí i na mnohem vyšší úrovni, než je 2.OL. Možná se hecnu a napíšu o tom článek. Ale až po sezóně.