.

První vystoupení Doubravice-ke zblití

25. listopadu 2014 v 23:20 | Vazy
Takový výrok pronesl Ivoš jenž zavítal na Hlubokou rozlosovat Jávr cup.A nutno říci,že měl pravdu.Naše marnost vznikla hlavně díky absenci tradičních opor -Cardíka vykonávajícího heslo pomáhat a chránit,Dejva putujícího po horách,Libora se smrtelnou chorobičkou rýmičkou a zraněného Vazyho.Sali a Filip budou zdravotně mimo asi dlouhodobě a tak jsme čítali pouhé dva hráče Doubravice Fodyho a Hrdlu a museli jsme povolat borce z Jávrů,Stenlyho,Čajdu nováčka Géru.Všem samozřejmě děkujeme.No a dostavili se i naše nové tři posily….ale….pouze jedna se ukázala jako adekvátní.A to Patrik v bráně ,který ukázal něco pochytat umí.

Zápas se strojema z Honneru probíhal jako na stroji PS2 na nejtěžším levlu.Individuality jejich hráčů si z tich našich dělali tréninkové figurky a naše zkurvené rozehrávky na jejich kopyta a prachbídný přechod do útoku určil vývoj celého zápasu.Bylo jen otázkou času kdy dostanem první gól a když přišel tak během následujících asi třech minut bylo hotovo.Že se útočící tým dostává před bránu dva na jednoho je běžné,ale tolikrát tam být ve třech na jednoho to není normální.Do druhé půle se řeklo ,že se bude bránit a napadat od půlky,takže logicky jsme ihned začali napadat u jejich brány a šupky hupky to bylo tři na jednoho před bránou naší.Něco dokázal pochytat Patrik a něco nedokázali proměnit strojírenští a tak to skončilo pouze 11:1 pro Strojírny Honner.(Gól-Stenly)

Druhý zápas proti Svinům byl o poznání lepší.Bylo to ale asi jiným stylem hry soupeře.A tak jsme i my začali hrát lépe a drželi s Trhovskými krok celou první půli.I když potom Patrik říkal ,že si zachytal víc,tolik gólovek jako Strojírny neměli.Trvalo jim déle než nám dali gól,ale i za stavu 2:0 jsme dokázali hrát i směrem dopředu,zaslouženě snížit a do poločasu jít za slibného výsledku.Ve druhé půli se zranil Čajda a od té doby už přebíral režii opět jen soupeř.Opět se začalo nahrávat soupeři a neskutečně zmatkovat.Pak už to bylo zase jednoznačné a Stenly s Fodym kteří dřeli jak mohli a byli z našich nejlepší na to sami prostě nemohli stačit. A i díky Patrikovi to bylo jen 7:1.(gól Fody) O komickou vložku se postaral Géra když při jednom střídání přibíhal k lavičce a zaplul pěkným skluzem pod ní a ještě naložil Vazymu přes kotníky.


Na druhou stranu,v tom co jsme se sešli,se není čemu divit,nejsme ani trošku sehraní a někteří nevěděli co mají hrát.Co se týká nových tváří tak u Patrika by to chtělo zlepšit výhozy a nemůžu si pomoct ale Milan byl jak leklá ryba a mladíček Adam asi sálovku v životě nehrál a potřebuje teprve k tomu přičichnout,akorát nevím zda je vhodné aby to bylo v naší souteži..Koniny ale dělali i ostatní hráči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fody | 26. listopadu 2014 v 12:14 | Reagovat

Vazy, dost upřímnej report, ale je fakt, že nemá cenu to malovat růžověji. Nedařilo se vlastně nikomu (snad jen Patrikovi trochu), v neděli to musí být ode všech lepší a navíc se i dostaví další hráči, jak kmenoví (David s Liborem), tak i nějaké nové tváře. Prohrát se může, ale nemělo by se prohrávat takovým stylem jako v sobotu, a to i když je letos ta liga fakt nabitá. Ale věřím, že se v průběhu sezóny sehrajeme a nějaký ty body posbíráme. Přece tam nebudem dělat druhej Dokov! ;-)

2 Ivo | 26. listopadu 2014 v 14:04 | Reagovat

V referátu mi chybí taková drobnost. Tou je fakt, že jste se ani nepokusili říct si, jak to vlastně chcete hrát, nějak zareagovat na průběh zápasů a nějak to z lávky zkoušet usměrnit. Napsat, že ti noví to neumějí je hodně laciné. Od toho jsou tam ti, kteří to už hrají déle, aby jim to vysvětlili. Pokud tedy sami vědí co na jaký styl funguje :-( . To už je ale úplně jiná pohádka.

3 Vazy | 26. listopadu 2014 v 18:21 | Reagovat

Ivoši máš sice pravdu,ale já jsem nenapsal ,že za výkon a prohry můžou ti noví...I proto jsem psal že to byl první turnaj ,a že jsme nesehraný a že kazili všichni,to znamená chce to máknout a zabojovat.A právě že o přestávkách jsme si říkali jak by jsme to měli hrát,ovšem ty jsi u toho nebyl a tak to nevíš ;-) a hlavně se to vůbec neplnilo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama